• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022
3
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زهک :

زهک یکی از قطب‌های ورزش کبدی کشور خواهد شد

  • کد خبر : 9032
  • 17 اکتبر 2021 - 1:19
زهک یکی از قطب‌های ورزش کبدی کشور خواهد شد

مسعود دهمرده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زهک در نشست خبری با جمعی از خبرنگاران منطقه سیستان اظهار داشت: اصحاب رسانه بازوی توانمند مدیران هستند که با استفاده از ظرفیت رسانه می توانند در پیشبرد اهداف خود در جهت تحقق مطالبات مردمی و توسعه زیرساخت‌های لازم بهره کافی را ببرند. وی در خصوص پروژه […]

مسعود دهمرده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زهک در نشست خبری با جمعی از خبرنگاران منطقه سیستان اظهار داشت: اصحاب رسانه بازوی توانمند مدیران هستند که با استفاده از ظرفیت رسانه می توانند در پیشبرد اهداف خود در جهت تحقق مطالبات مردمی و توسعه زیرساخت‌های لازم بهره کافی را ببرند.

وی در خصوص پروژه های ورزشی در حال انجام شهرستان زهک گفت: پروژه احداث استادیوم زهک که از سال ۹۵ شروع شده است خوشبختانه در یک ونیم سال گذشته پیشرفت خوبی داشته با مساعدت بنیاد علوی در خصوص خرید و نصب چمن مصنوعی این استادیوم تاکنون ۶۰٪ پیشرفت کاری داشته است و همچنین پیمانکار جدید برای ادامه ساخت مجموعه مشخص شده است و بزودی کار خود را آغاز خواهد کرد.

دهمرده افزود: تعداد ۵ زمین چمن مصنوعی در روستاهای کهک، ملک حیدری، محمدشاکرم و قلعه‌ کهنه، ژاله‌ای انجام شده است. همچنین ۴ زمین چمن مصنوعی دیگر در روستاهای گوری،امیر نظام، عباس مراد،قلعه کنگ توسط بنیاد علوی در دست اقدام است. و این فضاهای عمومی و ورزشی سهم به سزایی در کاهش آسیب های اجتماعی و فرهنگی به‌ همراه داشته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان زهک عنوان کرد: دهکده المپیک حوزه سیستان باید در زهک احداث شود. در این خصوص ۲۰ هکتار از اراضی‌ شهرستان زهک جهت احداث دهکده المپیک اختصاص داده شده است. باید گفت تعاملات بین بخشی مدیران دستگاه‌های اجرایی در این شهرستان بسیار عالی و مهم است.

مسعود دهمرده درخصوص وضعیت ورزش کبدی در شهرستان زهک گفت: بنیاد علوی در رشته کبدی کارهای خوبی انجام داده هم اکنون سه پایگاه کبدی در زهک، خمک، جزینک وجود دارد که اگر برنامه ریزی درست و دقیقی صورت گیرد شهرستان زهک طی سال‌های آینده یکی از قطب‌های ورزش کبدی کشور خواهد بود.

وی در ادامه افزود: از ابتدای امسال تعداد ۱۴۰برنامه ورزشی مفرح انجام شده ان شاءالله تا پایان هفته تربیت بدنی ۳۰برنامه دیگر اجرا شود. امیدواریم بتوانیم در توسعه ورزش شهرستان زهک نقش مهمی ایفا نمائیم.

 

رئیس ورزش وجوانان شهرستان زهک در خصوص تعداد ورزشکاران فعال گفت : در سال گذشته حدود ۱۱۰۰ نفر ورزشکار سازمان یافته و بیمه شده داشتیم، که امیدواریم تا پایان امسال به بیش از ۱۸۰۰ نفر برسد. همچنین این تعداد ورزشکار در ۱۲ هیات ورزشی فعالیت می‌کنند و گفتنی است که ۶ هیات ورزشی دارای عملکرد خوبی هستند. ضمن تشکر از شهروندان مردمان زهک قدرشناس و فهیم و نجیب هستند و همکاری خوبی با مدیران دارند.

دهمرده درپاسخ به سوال خبرنگار درخصوص رزومه کاری و ورزشی خود افزود : اینجانب مسعود دهمرده دارای فوق لیسانس مدیریت دولتی در سطح اول شهرستان زابل و استان با تیم فوتبال تکاور در مسابقات لیگ برتر استان چند دوره حضور داشتم همچنین سه فصل با تیم انتظام در لیگ برتر استان بازی کردم.

هفت سال مدیر باشگاه سجاد زابل بودم، با تیمهای کبدی آقایان و بانوان دو قهرمانی کشور کسب کردیم، چندین سال در لیگ دو فوتسال کشور نماینده داشتیم.

در حوزه مدیریت سال ۸۴ رئیس هیات فوتبال زابل شدم. دو دوره چهار ساله رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زابل بودم و اکنون یک سال و نیم بعنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زهک مشغول هستم.

 

 

لینک کوتاه : http://forgottensistan.ir/?p=9032

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 1انتشار یافته : ۰