سیستان فراموش شده
به وقت سیستان
دکتر دهمرده : کاندیدایی که دست به هزینه‌های کلان می‌زند تا به مجلس ورود کند این فرد ازنظر من یک فرد ناسالمی است

دکتر دهمرده : کاندیدایی که دست به هزینه‌های کلان می‌زند تا به مجلس ورود کند این فرد ازنظر من یک فرد ناسالمی است

سیستان فراموش شده :برای این‌که یک مملکت مقتدری داشته باشیم باید در این مملکت یک مجلس مقتدر، نترس و آزاده تشکیل شود، ...

ادامه مطلب...
 • کد خبر : 5480
 • تاریخ انتشار : 12 آوریل 2019 - 18:27
 • 0 نظر چاپ
 • قطعاً آمریکا در این توطئه هم مثل همیشه شکست و تو دهنی محکمی خواهد خورد / این اقدام احمقانه آمریکا باعث اتحاد و انسجام و بصیرت بیشتر مردم ایران شد

  قطعاً آمریکا در این توطئه هم مثل همیشه شکست و تو دهنی محکمی خواهد خورد / این اقدام احمقانه آمریکا باعث اتحاد و انسجام و بصیرت بیشتر مردم ایران شد

  به گزارش پایگاه خبری سیستان فراموش شده حجت الاسلام و المسلمین اشرفیان در خطبه های نماز جمعه شهر علی اکبر با اشاره به میلاد حضرت علی اکبر و روز جوان بیان کرد: امروز مهمترین مشکل یک جوان موضوع ازدواج اشتغال و مسکن است که بایدمسئولین برای آن برنامه ریزی جدی داشته باشند ادارات ورزش و ...

  به گزارش پایگاه خبری سیستان فراموش شده حجت الاسلام و المسلمین اشرفیان در خطبه های نماز جمعه شهر علی اکبر با اشاره به میلاد حضرت علی اکبر و روز جوان بیان کرد: امروز مهمترین مشکل یک جوان موضوع ازدواج اشتغال و مسکن است که بایدمسئولین برای آن برنامه ریزی جدی داشته باشند ادارات ورزش و جوانان برنامه های خود را منحصر در مسابقات ورزشی نکنند ورزش اگرچه یک نیازو ضرورت غیر قابل انکار برای جوان هست اما به دیگر خواسته های جوانان هم توجه شود در غیر این صورت شاهد افزایش وگستردگی بیشترآسیب‌های اجتماعی و اخلاقی در جامعه خواهیم بود.

  امام جمعه شهر علی اکبر درادامه افزود: احمقانه ترین  تصمیم آمریکا توسط احمق ترین رئیس جمهور آمریکا اعلام شد که نام مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داد . اقدام ترامپ رئیس جمهور آمریکا در تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از بدعتهایی بود که در نظام بین الملل گذاشت اولین بار در تاریخ که یک بخش رسمی از نظام یک کشور و یک شاخه نظامی رسمی به عنوان گروه تروریستی اعلام می شود البته این طرح از سال ۲۰۰۱ در دستور روسای جمهور آمریکا قرار داشته و نیز سیاست امریکا یکی است فرق بین ترامپ با بوش و اوباما نیست .
  این موضوع در دستور کار همه آنها بوده اما هیچ کسی جرأت همچین حماقتی را نداشته چون عواقب خطرناک آن را می‌دانستند اما ترامپ نادان برای خوش خدمتی به نخست وزیر رژیم صهیونیستی یک روز مانده به انتخابات این رژیم سپاه را تروریست اعلام می‌کند و در واقع آخرین برگ برنده ای بود که ترامپ در اختیار نتانیاهو برای پیروزی در انتخابات قرار داد. برای پیروزی نتانیاهو پایتخت اسرائیل از تل‌آویو به قدس انتقال داد و حتی جولان اشغالی سوریه را که اسناد خود آمریکا هم جولان متعلق به سوریه است را به اسرائیل می بخشد و همه این تلاش ها مذبوحانه برای این است که نتانیاهو با چالش های بزرگی مثل فساد خانوادگی و شکست در برابر مقاومت مواجه بوده که این مسئله شانس او را بر این پیروزی انتخابات کاهش می‌داد .

  وی در ادامه افزود: البته در واکنش به این اقدام شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران ضمن محکومیت شدید این اقدام غیر قانونی خطرناک و ناجوانمردانه رژیم آمریکا در اقدامی متقابل اعلام کرد که جمهوری اسلامی رژیم آمریکا را دوست حامی تروریسم و فرماندهی مرکزی آمریکا موسوم به سنتکام و تمامی نیروهای وابسته به آن را گروه تروریستی می داند . این اقدام و پاسخ به موقع قابل تحسین است و نشان از وحدت یکپارچگی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران هست . اما هدف آمریکا یکی خوش خدمتی به اسرائیل است . دوم به دلیل انتقام گرفتن از سپاه است چرا که آمریکا بسیاری از شکست‌های خودش را به دلیل حضور تأثیرگذار سپاه هم در داخل کشور و هم در منطقه می‌داند. انواع فتنه هایی که آنها در داخل ایران طراحی می‌کردند پول خرج می‌کردند کودتاهای ناکام آنها عبور ایران از تحریم ها و تکمیل پروژه‌های نفتی و گازی در پارس جنوبی تامین امنیت داخلی به دلیل اقتدار سپاه بوده است . علاوه بر این شکست طرح تجزیه و تقسیم سوریه عراق لبنان و شکست تروریست های وحشی به مانند داعش و شاخه های وابسته به آن به دلیل حمایت های سپاه از مردم منطقه بوده است این باعث شده آقای ترامپ عقده عجیبی از سپاه داشته باشد.

  امام جمعه شهر علی اکبر در ادامه با اشاره به توطئه های آمریکا گفت آمریکا حق دارد از سپاه خشمگین باشد چون هرچه در طول این ۴۰ سال بر علیه ملت ایران توطئه کرده برای فتنه و آشوب در ایران و هرچه در شبکه های خودشان دروغ پردازی کردند این سپاه بود که گره گشا و بلاگردان مردم بود. آمریکا ۷ تریلیون دلار بنابر اقرار خودشان هزینه کرد تا نقشه خاورمیانه را تغییر بدهد اما نتیجه آن قدرتمندی بیشتر محور مقاومت عقب نشینی آمریکا شد در همه دوران تحریم سپاه توانست شعله کار و توسعه در کشور را زنده نگه دارد سپاه و جریان مردمی وابسته به آن در جهان اسلام توانست محیط خاورمیانه اسلامی و خلیج فارس را برای آمریکا نا امن کنند.

  وی افزود: در واقع هدف اصلی آمریکا از قرار دادن سپاه در لیست گروه‌های تروریستی فقط یک عملیات روانی است تا میزان حساسیت ملت ایران را بسنجد و سپاه را به نوعی عامل همه مشکلات ایران معرفی کند و مردم را در مقابل نظام و این نهاد انقلابی قرار بدهد و گرنه این اقدام آمریکا از لحاظ عملیاتی اقدام جدید و تأثیرگذاری نیست آنها هر کاری توانستند تاکنون برای تحریم علیه سپاه انجام دادند کمپین فشار حداکثری علیه ایران راه اندازی کردند تا به گمان خودشان ایران از اهداف واقتدار خود دست بکشد و عقب‌نشینی کند جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا رسماً اعلام کرده بود ایران جشن چهل سالگی خودش را برگزار نخواهد کرداما اکنون قدرت مدیریت منطقه را دردست سپاه پاسداران می‌بینند عصبانی اند.

  حجت‌الاسلام والمسلمین اشرفیان عنوان کرذ: قطعاً آمریکا در این توطئه هم مثل همیشه شکست و تو دهنی محکمی خواهد خورد چرا که سپاه رکن اصیل و فعال انقلاب است و سپاه مردمی‌ترین و انقلابی ترین نهاد در نظام جمهوری اسلامی ایران است سپاه یک نهاد صرف نظامی نیست و در حوزه‌های مختلف امنیت عمرانی فرهنگی محرومیت‌زدایی آموزشی سلامت فرا منطقه ای و بین المللی سپاه حضور دارد.
  این اقدام احمقانه آمریکا باعث اتحاد و انسجام و بصیرت بیشتر مردم ایران شد و سپاه را در چشم مردم ایران عزیز تر از قبل کرد آمریکا در حالی سپاه را متهم به تروریستی می‌کند که خود آمریکا مادر تروریسم پروری در دنیاست کلینتون وزیر خارجه دولت اوباما رسما اعلام کرد القاعده را ما ایجاد کردیم در افغانستان بنابر اظهار خود ترامپ داعش را خود آمریکا به وجود آورد هیچ وقت آمریکا به دنبال نابودی داعش نبوده است بلکه داعش را برای اهداف منافع خودش مدیریت می کرد آمریکا بیش از ۱۸ سال به بهانه تعقیب القاعده خاک افغانستان را اشغال کرده و جز کشتار و قتل و ناامنی هیچ دستاوردی نداشته است بمباران هیروشیما و ناکازاکی ژاپن توسط آمریکا حدود ۲۲۰ هزار نفر را به کام مرگ کشاند حمله به هواپیمای مسافربری ایران و تعداد ۲۹۰ سرنشین هواپیما سندی بر تروریسم پرور بودن آمریکا حمایت آمریکا ازگروه‌های تروریستی مثل منافقین که دستشان به خون ۱۷ هزار ایرانی آلوده است حمایت از جیش الظلم جیش الشیطان ماهیت پلید تروریست پروری آمریکا را برملا می‌کند.

  اشرفیان در پایان افزود: آمریکا حماقتی کرد که عواقب آن آتش بزرگی است که دامان ارتش خود آمریکا را می‌گیرد و به این زودی خاموش شدنی نیست بهتر بود ترامپ قبل از این اقدام به یاد می آورد اشک ها و گریه های ملوانان آمریکایی را که با چه ذلتی در پنجه سلحشوران سپاه پاسداران گرفتار شده بودند اما دیگر فرصتی برای دیدن اشک و گریه آنها نیست چرا که هیچ نقطه از دنیا برای تروریست‌های آمریکایی امن خواهد بود و قطعاً آمریکا سخت پشیمان خواهد شد اما آن زمان دیگر پشیمانی سودی نخواهد داشت.

  دیدگاه کاربران
  *

  ایمیل شما برای همه نمایش داده نخواهد شد.

  *

  از نوشتن نظرات با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

  *

  از ارسال نظرات غیر مرتبط با متن خبر , تکرار نظرات دیگران , توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمائید.

  *

  نظراتی که حاوی تهمت و بی احترامی به مقدسات مذهبی , ادیان الهی , مسئولان کشوری , اقلیت های قومی و مذهبی و مغایر با عرف و قوانین جاری کشوری باشد منتشر نخواهد شد.


  ارسال دیدگاه

  *

  *

  *

  اخبار ویژه

  استفاده از اخبار با ذکر منبع "پایگاه خبری تحلیلی سیستان فراموش شده" مجاز می باشد.

  طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت