• امروز : پنج شنبه - ۲ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : 11 - جماد أول - 1445
  • برابر با : Thursday - 23 November - 2023
2
فرماندار شهرستان هامون :

ما بیش از هر زمان و تاریخی به همراهی و همدلی نیاز داریم / مسئولین را کمک و همراهی کنیم تا بهتر برای منطقه خدمت کنند

  • کد خبر : 9107
  • 03 ژانویه 2022 - 22:39
ما بیش از هر زمان و تاریخی به همراهی و همدلی نیاز داریم / مسئولین را کمک و همراهی کنیم تا بهتر برای منطقه خدمت کنند

سیستان فراموش شده : روز گذشته نشست خبری فرماندار شهرستان هامون با حضور جمعی از اصحاب رسانه سیستان در محل فرمانداری هامون برگزار شد. به گزارش سیستان فراموش شده : در ابتدا جمشید رخشانی نسب ضمن تشکر از حضور خبرنگاران درجلسه گفت:  تلاش اصحاب رسانه در منطقه به جهت روشنگری و مطالبه گری و پیگیری […]


سیستان فراموش شده : روز گذشته نشست خبری فرماندار شهرستان هامون با حضور جمعی از اصحاب رسانه سیستان در محل فرمانداری هامون برگزار شد.

به گزارش سیستان فراموش شده : در ابتدا جمشید رخشانی نسب ضمن تشکر از حضور خبرنگاران درجلسه گفت:  تلاش اصحاب رسانه در منطقه به جهت روشنگری و مطالبه گری و پیگیری مشکلات در سیستان جای تقدیر دارد.

وی در ادامه افزود: بیشترین طول مسیر بزرگراه زاهدان به زابل در حوزه شهرستان هامون وجود دارد و تمام تلاش ، نظارت و پیگیری را دارم چون اعتقاد جدی دارم که راه و مسیر ترددی و مخصوصاً این جاده حتما باید خیلی زودتر از این سالها تمام می شد.

رخشانی در خصوص پروژه خط لوله انتقال گاز به سیستان گفت: بیشترین مسیر بطول ۱۱۰ کیلومتر لوله گذاری گاز را در شهرستان هامون داریم که بیش از هشتاد درصد کار انجام شده که جا دارد از زحمات و کمک های نمایندگان محترم سیستان تشکر و قدردانی کنم.

وی در بحث اشتغال ، صنعت، تحارت و اقتصاد شهرستان هامون گفت: بنده در بدو ورود به شهرستان هامون گزارش گرفتم و فقط حدود 20واحدفعال و نیمه فعال بودند ، ولی اکنون و در سال 1400 هر چند مطلوب بنده نیست اما به هر حال تلاش زیادی شد و حدود 38واحد کامل فعال در شهرک صنعتی شهرستان هامون داریم. درحوزه گوشت و تولید گوشت، امروز ما نزدیک به ده مرغداری فعال داریم که از چهارده مرغداری دارای مجوز از قبل ،اکنون فعالیت خوب و مؤثری در تولید گوشت و تنظیم بازار دارند.

رخشانی در خصوص استقرار ادارات در شهرستان هامون افزود: تمام تلاش خود به عنوان فرماندار برای استقرار یا تقویت نظام اداری و دستگاه های شهرستان انجام داده ام ،هر چند تلاش برای ایجاد همه دستگاه های دولتی به دلیل ماهیت کاری و خدمت به مردم شهرستان هامون و منطقه اثرات مثبت داشت و گاهی نیز هزینه های را بر دوش بیت المال و مردم می گذاشتند، جاهایی هم این هزینه ممکن بود ازجیب مردم منطقه و استان باشد که سعی نمودم در مسیری دیگر دنبال کنم ، تا صرفه جویی هم شکل بگیرد.

مهندس رخشانی درپایان گفت: قبول بفرمایید که خیلی از مشکلات در منطقه سیستان و استان سیستان و بلوچستان ،از عدم همدلی و همزبانی هم زمان است ، شاید همزبانی صورت بگیرد اما همدلی متاسفانه در حد همزبانی نیست ، ما بیش از هر زمان و تاریخی به همراهی و همدلی نیاز داریم، مسئولین استانی را کمک و همراهی کنیم تا بهتر برای منطقه خدمت کنند.

 


لینک کوتاه : http://forgottensistan.ir/?p=9107

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰