• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022
1
مدیرعامل آبفا زابل :

مدت زمان اجرای پروژه اصلاح شبکه فاصلاب زابل کاهش می یابد

  • کد خبر : 9103
  • 02 ژانویه 2022 - 19:31
مدت زمان اجرای پروژه اصلاح شبکه فاصلاب زابل کاهش می یابد

سیستان فراموش شده: در حال حاضر پس از ایجاد ردیف بودجه اصلاح شبکه فاضلاب شهر زابل که یکی از قدیمی ترین شبکه های فاضلاب کشور می باشد، این کار با سرعت و بصورت شبانه روزی در سه شیفت کاری در حال انجام می باشد. به گزارش سیستان فراموش شده مدیرعامل آبفا زابل ضمن بیان این […]

سیستان فراموش شده: در حال حاضر پس از ایجاد ردیف بودجه اصلاح شبکه فاضلاب شهر زابل که یکی از قدیمی ترین شبکه های فاضلاب کشور می باشد، این کار با سرعت و بصورت شبانه روزی در سه شیفت کاری در حال انجام می باشد.

به گزارش سیستان فراموش شده مدیرعامل آبفا زابل ضمن بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما افزود : با توجه به اهمیت موضوع ، از همان ابتدای انجام این پروژه پیمانکار موظف شد، بجای یک شیفت کاری ، تجهیز کارگاه را در سه شیفت کاری برنامه ریزی نماید و در حال حاضر پیشرفت بسیار مطلوبی را در روند اجرای کار شاهد هستیم و پس از اجرای موفق فازهای اول و دوم از ۱۴ نقطه بحرانی شبکه فاضلاب، در حال حاضر سه فاز درحال انجام می باشدکه شامل خیابان های شهید باقری، بلوار مدرس و خیابان امام خمینی می باشد.

شهریارسرابندی خاطر نشان کرد : این قرارداد برای اصلاح ۱۴ نقطه از شبکه فاضلاب شهر زابل، ۱۸ ماهه می باشد که درتلاش هستیم این مدت زمان را کاهش دهیم و هرچه سریع تر شاهد پایان این پروژه بزرگ باشیم.

مدیرعامل آبفا زابل درپایان افزود : آگاهیم که اجرای این پروژه ، مشکلاتی را برای شهروندان عزیز ساکن محلات فوق و کسبه بوجود می آورد، ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و صبر این بزرگواران، تمامی تلاش ما براین است که کارهرچه سریعتر به سرانجام برسد و این نوید را می دهیم که پس از اصلاح نقاط بحرانی شبکه فاضلاب شهر زابل، اکثریت مشکلات فعلی که درسطح شهر شاهد هستیم از بین برود، به همین جهت از همشهریان عزیز خواهشمندیم کما فی سابق همکاری لازم را با آبفا زابل داشته باشند.

لینک کوتاه : http://forgottensistan.ir/?p=9103

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰