2
شعار روز جهانی داوطلب سال ۱۴۰۰

مشارکت همه جانبه جامعه “کلیدطلایی”کنترل همه گیری کووید۱۹

  • کد خبر : 9081
  • 04 دسامبر 2021 - 20:15
مشارکت همه جانبه جامعه “کلیدطلایی”کنترل همه گیری کووید۱۹

شعار روز جهانی داوطلب سال ۱۴۰۰ (مشارکت همه جانبه جامعه “کلیدطلایی”کنترل همه گیری کووید۱۹) چهاردهم آذرماه ( ۵ دسامبر ) مصادف با روز جهانی داوطلب ، زمانی مناسب جهت ارتقاء فعالیتهای داوطلبانه و مشارکت مردمی در عرصه سلامت است. داوطلبان سلامت، فرشتگانی هستند که بدون هیچ گونه دستمزد و چشم داشتی، تنها به خاطر عشق، […]

شعار روز جهانی داوطلب سال ۱۴۰۰
(مشارکت همه جانبه جامعه “کلیدطلایی”کنترل همه گیری کووید۱۹)

چهاردهم آذرماه ( ۵ دسامبر ) مصادف با روز جهانی داوطلب ، زمانی مناسب جهت ارتقاء فعالیتهای داوطلبانه و مشارکت مردمی در عرصه سلامت است.
داوطلبان سلامت، فرشتگانی هستند که بدون هیچ گونه دستمزد و چشم داشتی، تنها به خاطر عشق، انسانیت، رضایت پروردگار و حس مسئولیت پذیری نسبت به شهر خود، پل ارتباطی بین مسئولان بهداشتی و مردم اند.
داوطلبان و سفیران سلامت از بطن و جنس خود مردم‌ هستند که با زبان اهالی دیارشان آشنا، و ضمن برقراری ارتباط مناسب، به طریقی صمیمانه، برنامه های مربوط به پیشرفت سواد سلامت جامعه همچون خود مراقبتی در برابر همه گیری کووید ۱۹و در امر غربالگری ؛اطلاع رسانی؛آموزش های عمومی فعالیت داشته و موجب شکوفایی هرچه بیشتر سلامت می شوند.
بدینوسیله روز جهانی داوطلب که فرصتی مناسب جهت تشویق و حمایت از خدمات داوطلبانه است را به همه فعالانی که در جای جای شهرستان زابل دلسوزانه و ایثارگرانه در کنار ما بوده و خدمت می کنند تبریک گفته و برایشان دستانی توانا و توفیقی روز افزون آرزومندیم.

روابط عمومی مرکز بهداشت زابل”

لینک کوتاه : http://forgottensistan.ir/?p=9081

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰