• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022
1

دکتر دهمرده :بودجه ای راهگشا به سیستان و بلوچستان اختصاص پیدا کند

  • کد خبر : 9068
  • 15 نوامبر 2021 - 20:41
دکتر دهمرده :بودجه ای راهگشا به سیستان و بلوچستان اختصاص پیدا کند

  حبیب الله دهمرده در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: استان سیستان و بلوچستان به دلیل وسعت فراوان و محرومیت تاریخی نیازمند به توجه مسئولان کشوری در بحث اختصاص بودجه مناسب است تا راهگشای مشکلات مردم این خطه باشد. وی افزود: در برهه‌ای که دیگر استان‌های کشور با ارز ۷۰۰۰ تومانی زیرساخت‌های […]

 

حبیب الله دهمرده در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: استان سیستان و بلوچستان به دلیل وسعت فراوان و محرومیت تاریخی نیازمند به توجه مسئولان کشوری در بحث اختصاص بودجه مناسب است تا راهگشای مشکلات مردم این خطه باشد.

وی افزود: در برهه‌ای که دیگر استان‌های کشور با ارز ۷۰۰۰ تومانی زیرساخت‌های خود را تکمیل می‌کردند سیستان و بلوچستان برای اجرای طرح‌هایش با کمبود بودجه و اعتبارات روبرو بود.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در چنین شرایطی پروژه‌های زیادی به صورت نیمه کاره مانده و یا روند تکمیل آنها به تأخیر افتاده است.

وی تصریح کرد: هم اکنون پروژه‌های ریز و درشت زیادی در استان سیستان و بلوچستان وجود دارد که با تخصیص اعتبار لازم تکمیل می‌شوند اما این اعتبار باید به گونه‌ای باشد تا تفاوت قیمت ایجاد شده در سال‌های اخیر را جبران کند و پیمانکاران برای اجرای پروژه‌ها استقبال نشان دهند.

دهمرده ادامه داد: دولت باید یک بار برای همیشه بودجه‌ای مطلوب به استان سیستان و بلوچستان اختصاص دهد تا بتوانیم از این طریق زیر ساخت‌هایی از جمله راه آهن و بزرگراه‌ها، تأسیسات گردشگری را تکمیل کنیم.

وی اظهار کرد: از همین رو انتظار می‌رود تا در بودجه سال آینده، برقراری عدالت اجتماعی و توجه به حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم بدون تبعیض در اولویت قرار گیرد.

لینک کوتاه : https://forgottensistan.ir/?p=9068

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 1انتشار یافته : ۰