• امروز : دوشنبه - ۳۱ خرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : 12 - ذو القعدة - 1442
  • برابر با : Monday - 21 June - 2021
4

فعالیت‌های تبلیغاتی زودهنگام و غیر قانونی آفتی پیش روی انتخابات

  • کد خبر : 5912
  • 08 نوامبر 2019 - 21:55
فعالیت‌های تبلیغاتی زودهنگام و غیر قانونی آفتی پیش روی انتخابات

فعالیت‌های تبلیغاتی زودهنگام و غیر قانونی آفتی پیش روی انتخابات   به گزارش پایگاه خبری سیستان فراموش شده : تبلیغات زود هنگام و غیر قانونی کاندیداهای احتمالی مجلس شورای اسلامی در سیستان آغاز شد. در حالی این تبلیغات آغاز شده که این روند کاملا غیر قانونی است و قانون شکنی از افرادی که قرار است […]

فعالیت‌های تبلیغاتی زودهنگام و غیر قانونی آفتی پیش روی انتخابات

 

به گزارش پایگاه خبری سیستان فراموش شده :

تبلیغات زود هنگام و غیر قانونی کاندیداهای احتمالی مجلس شورای اسلامی در سیستان آغاز شد.
در حالی این تبلیغات آغاز شده که این روند کاملا غیر قانونی است و قانون شکنی از افرادی که قرار است وکیل مردم در مجلس شوند جای سئوال و تامل در اهداف و نیات آن ها دارد.

متاسفانه این روزها سودای نمایندگی مجلس سکوی پرتابی شده برای آنهایی که گاها از ثروت بی نیاز شده اند و شیفته قدرت هستند.تا جایی که افراد غیر بومی که نه آنها از مردم و منطقه شناخت کافی دارند و نه مردم از آن ها!!!! احساس وکالت می کنند.

تبلیغات زودهنگام برای تصاحب کرسی‌های مجلس شاید امر غریبی نباشد، اما در حال حاضر این فعالیت‌ها در شرایطی با سرعت بیش‌تر از گذشته در جریان هست که مقام معظم رهبری نسبت به آن هشدار داده و می‌فرمایند«عده‌ای باعجله از حالا مباحث انتخاباتی را شروع کرده‌اند که این فعالیت‌های زودهنگام انتخاباتی موجب منحرف‌شدن ذهن‌ها از مسائل اصلی، مشغول کردن افراد به یکدیگر و برخی بدگویی‌ها می‌شود و این به ضرر مصالح کشور است.»

این تبلیغات با دیدارهای مردمی و طایفه ای آغاز شده و اخیرا با انتشار موضوعات مختلف از جمله پیگیری رهاسازی آب کشاورزی به نام خود به عنوان ناجی با علم به پی گیری ها و تذکرات نمایندگان در این برهه زمانی گاها با طرح موضوعات با بازی کردن با احساسات مردم مظلوم کشاورز شوآف انتخاباتی می کنند و سعی دارند هر کاری را به اقدامات و نفوذ خود!!! در دستگاه های اجرایی نسبت دهند حتی با بازدیدهاى میدانی!!!! از مشکلات مردم و دادن قولهای ریز و درشت سعی دارند دلسوزانه از درد و رنج مردم به صندلی سبز مجلس برسند.

نفوذ سازماندهی شده از طرف اتاق های فکرشان نیز در فضای مجازی کاملا مشهود است بطوری که نمایندگان و طرفدارانشان در اکثر گروه های تلگرامی با تخریب چهره های شناخته شده سعی دارند که رای دیگران را کاهش دهند و با تبلیغات دور از ذهن از جمله بر چیدن دیوار مرزی توسط فلان کاندیدا تبلیغات خود را آغاز کردند.

ماده ۵۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌گوید: «فعالیت تبلیغات انتخاباتی نامزدهای نمایندگی هشت روز قبل از روز اخذ رأی مرحله اول و دوم آغاز و تا بیست‌ و چهار ساعت پیش از اخذ رأی ادامه خواهد داشت».

در پایان از همه عزیزان درخواست میکنیم تا در فضای سالم تبلیغاتی و انتخاباتی حضور داشته باشند زیرا آلوده کردن انتخابات به رقابت های ناسالم به نفع خودشان است نه به نفع نظام مقدس جمهوری اسلامی.

 

پایان.

لینک کوتاه : https://forgottensistan.ir/?p=5912

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰