• امروز : پنج شنبه - ۱۱ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 27 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 2 December - 2021
3

موافقت اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان برای ایجاد نمایندگی در شمال استان

  • کد خبر : 9021
  • 11 اکتبر 2021 - 19:21
موافقت اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان برای ایجاد نمایندگی در شمال استان

موافقت اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان برای ایجاد نمایندگی در شمال استان/آموزش تخصصی خبرنگاران در الویت قرار دارد   محمد هادی طهرانی مقدم گفت:اولویت کاری خانه مطبوعات در شش ماهه دوم سال جاری خدمات آموزشی و تخصصی به خبرنگاران استان خواهد بود که بزودی برنامه آن به اطلاع اصحاب رسانه خواهد رسید. […]

موافقت اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان برای ایجاد نمایندگی در شمال استان/آموزش تخصصی خبرنگاران در الویت قرار دارد

 

محمد هادی طهرانی مقدم گفت:اولویت کاری خانه مطبوعات در شش ماهه دوم سال جاری خدمات آموزشی و تخصصی به خبرنگاران استان خواهد بود که بزودی برنامه آن به اطلاع اصحاب رسانه خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری سیستان فراموش شده صبح امروز مدیر عامل خانه مطبوعات استان سیستان و بلوچستان با هدف رفع موانع و مشکلات خبرنگاران با اصحاب رسانه حوزه سیستان دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار محمد هادی طهرانی مقدم با بیان اینکه در شمال سیستان و بلوچستان خانه مطبوعات نیازمند ایجاد یک نمایندگی است گفت: این موضوع در جلسه هییت مدیره خانه مطبوعات مطرح شده و مورد موافقت اعضا نیز قرارگرفته است که اعضای اصلی عضو خانه مطبوعات میتوانند طبق اساسنامه برای راه اندازی دفتر نمایندگی پس از رسیدن به حد نصاب اقدام نمایند و هییت مدیره استان از این موضوع استقبال و پشتیبانی خواهد کرد.

وی با اشاره به خدمات صورت گرفته به خبرنگاران عضو خانه مطبوعات در سال های اخیر اظهار داشت: اولویت کاری خانه مطبوعات در شش ماهه دوم سال جاری خدمات آموزشی و تخصصی به خبرنگاران استان خواهد بود که بزودی برنامه آن به اطلاع اصحاب رسانه خواهد رسید.

وی همچنین ادامه داد: تا کنون تعداد ۱۶ خبرنگار از حوزه شمال سیستان و بلوچستان در خانه مطبوعات اقدام به ثبت نام و عضویت کرده اند درحالی که ظرفیت منطقه بیش از این تعداد است.

طهرانی مقدم با بیان اینکه هیچ مانعی پیش روی ثبت نام و عضویت خبرنگاران در خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان نیست گفت: تمامی پایگاه های خبری، روزنامه ها و دفاتر خبرگزاری ها پس از تایید مدیر مسئول و سیر مراحل قانونی می توانند از خدمات خانه مطبوعات استفاده کنند.

وی همچنین به جهت تسهیل ثبت نام افراد در خانه مطبوعات، تبصره و بندهایی که مسیر عضویت را برای خبرنگاران هموارتر می کند را تشریح کرد و افزود: با عضویت خبرنگاران در خانه مطبوعات میتوان خدمات بهتر و عادلانه ای بین همه خبرنگاران ارائه کرد.

 

لینک کوتاه : https://forgottensistan.ir/?p=9021

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰