• امروز : پنج شنبه - ۲۴ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 7 - ذو الحجة - 1445
  • برابر با : Thursday - 13 June - 2024
4

ایجاد چاه‌های ژرف برای رفع کم آبی ۳ استان کشور

  • کد خبر : 9469
  • 26 سپتامبر 2022 - 9:26
ایجاد چاه‌های ژرف برای رفع کم آبی ۳ استان کشور

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: انشالله بتوانیم برای استان‌هایی که کم آب هستند مثل سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی از چاه‌های ژرف بهره مند شویم. محمد حسن نامی، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور درباره مدیریت بحران آب، اظهار کرد: در وهله نخست مدیریت آب بسیار مهم است و از طرفی دیگر […]


رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: انشالله بتوانیم برای استان‌هایی که کم آب هستند مثل سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی از چاه‌های ژرف بهره مند شویم.

محمد حسن نامی، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور درباره مدیریت بحران آب، اظهار کرد: در وهله نخست مدیریت آب بسیار مهم است و از طرفی دیگر هم باید کمبود آب را از دریا تأمین کنیم.

وی افزود: یکی از مسائل مهم و پیش روی ما، ایجاد چاه‌های ژرف در برخی استان‌های کم آب کشور است، در این راستا چندین حلقه چاه آب در استان سیستان و بلوچستان حفر شده است و ادامه دارد.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور تأکید کرد: انشالله بتوانیم برای استانهایی که کم آب هستند مثل سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی از چاه‌های ژرف بهره مند شویم.

وی درباره آمار روستاهای خالی از سکنه در پی بحران بی آبی، خاطرنشان کرد: فعلاً آماری از روستاهایی که به دنبال بی آبی خالی از سکنه شده اند وجود ندارد اما در بحث آمایش باید توجه جدی به روستاها شود تا بتوان توسعه را از این مناطق آغاز کنیم.


لینک کوتاه : http://forgottensistan.ir/?p=9469

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰