• امروز : چهارشنبه - ۲۹ اردیبهشت - ۱۴۰۰
  • برابر با : 8 - شوال - 1442
  • برابر با : Wednesday - 19 May - 2021
2

مرز میلک مجددا توسط رانندگان افغان بسته شد

  • کد خبر : 7104
  • 10 آگوست 2020 - 19:08
مرز میلک مجددا توسط رانندگان افغان بسته شد

سخنگوی گمرک: مرز زرنج در استان نیمروز افغانستان با میلک استان سیستان وبلوچستان با اعتصاب مجدد برخی از رانندگان افغانستانی بسته شد. به گزارش سیستان فراموش شده سید روح اله لطیفی،سخنگوی گمرک اظهار داشت: اعتصاب رانندگان افغان در زرنج این کشور  با ورود بزرگان محلی ونهاد های انتظامی افغانستان در روز پنجشنبه گذشته پایان یافته […]

سخنگوی گمرک: مرز زرنج در استان نیمروز افغانستان با میلک استان سیستان وبلوچستان با اعتصاب مجدد برخی از رانندگان افغانستانی بسته شد.

به گزارش سیستان فراموش شده سید روح اله لطیفی،سخنگوی گمرک اظهار داشت: اعتصاب رانندگان افغان در زرنج این کشور  با ورود بزرگان محلی ونهاد های انتظامی افغانستان در روز پنجشنبه گذشته پایان یافته بود و مجددا مرز میلک_ زرنج بازگشایی شده بود، اما با برآورده نشدن خواسته های اعتصاب کنندگان، مجددا رانندگان معترض امروز دست به اعتصاب زدندو مانع از تردد کامیون ها در این مرز شدند.

وی افزود: بیش از ۱۳۰کامیون افغان، براساس مصوبه شورای تامین استان سیستان و بلوچستان به مدت سه ماه متوقف می شوند که پس از اتفاقات مذکور با تصمیم جدید  استانداری کامیون هایی که دوماه و نیم از زمان توقف شان می گذرد می توانند دوباره به فعالیت بپردازند که نزدیک به ۴درصد از کل این کامیون ها شامل این تصمیم می شوند.

لطیفی در ادامه گفت:اعتصاب کنندگان افغان، به این تصمیمات اعتراض دارندو متاسفانه این اعتصاب منجر به برخوردهای فیزیکی شده است

لینک کوتاه : https://forgottensistan.ir/?p=7104

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰