• امروز : پنج شنبه - ۲۴ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 7 - ذو الحجة - 1445
  • برابر با : Thursday - 13 June - 2024
2
نماینده مردم سیستان:

هدف آشوبگران و حامیان آنان ضربه زدن به کل نظام و کشور است / مرگ مهسا امینی برای آنها بهانه‌ای بیش نیست

  • کد خبر : 9472
  • 02 اکتبر 2022 - 9:45
هدف آشوبگران و حامیان آنان ضربه زدن به کل نظام و کشور است / مرگ مهسا امینی برای آنها بهانه‌ای بیش نیست
نماینده مردم سیستان در مجلس گفت: هدف آشوبگران و حامیان آنان نه دفاع از خانم مهسا امینی بلکه ضربه زدن به کل نظام و کشور و انعکاس یک تصویر غیرواقعی از جامعه ایران بود تا به جهانیان این‌گونه القا کنند که ایران دچار مشکل شده و حقوق بشر در آن رعایت نمی‌شود.

حبیب‌الله دهمرده نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آشوب‌های اخیر در کشور گفت: آشوب‌های خیابانی طرح ضدانقلاب و مزدوران داخلی آن بود و آنها به خیال باطل خود به دنبال ضربه زدن به نظام ما بوده و هستند.

وی افزود: مرگ مهسا امینی برای آنها بهانه‌ای بیش نیست. ضد انقلاب به دنبال بهانه می‌گردد. حال اگر مرگ مهسا امینی هم نبود به موضوع دیگری بهانه و ایراد می‌گرفتند و آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نقطه آغاز اغتشاشات و آشوب‌های خود قرار می‌دادند.

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: معاندان نظام در صدد هستند که این گونه القا کنند حقوق بشر در ایران رعایت نمی‌شود. در شرایطی که دشمنان این کشور و نظام دست به کشتار تعداد زیادی از انسان‌ها در کشورهای خود می‌زنند و واکنشی نشان داده نمی‌شود، آنها به بهانه حقوق بشر به دنبال دخالت در کشور ما هستند.

دهمرده خاطرنشان کرد: اکثر آشوبگران از خارج تغذیه می‌شوند، کسی که قرآن و پرچم آتش می‌زند هیچ اعتقادی به اسلام و هیچ عرق ملی ندارد.

وی افزود: آشوبگران عمدتا یا از خارج می‌آیند یا توسط آنها تغذیه می‌شوند و عده‌ای اندک هم فریب آنها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خورده‌اند پیاده‌نظام‌شان می‌شوند.

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هدف آشوبگران و حامیان آنان نه دفاع از حق خانم مهسا امینی بلکه ضربه زدن به کل نظام و کشور و انعکاس یک تصویر غیرواقعی از جامعه ایران بود تا به جهانیان این‌گونه القا کنند که ایران دچار مشکل شده و حقوق بشر در آن رعایت نمی‌شود.

دهمرده خاطرنشان کرد: باید هزینه کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای آشوبگران بالا برد و مسئولین امر باید برخوردی درس‌آموز با آنها داشته باشند. کسی که هنجارشکنی می‌کند و قرآن، پرچم و مسجد آتش می‌زند نباید مشمول رأفت اسلامی شود؛ چراکه گذشت در حق چنین افرادی عملا رأفت اسلامی نیست. رأفت و رحمت اسلامی این است که وقتی فردی انسانی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌کشد، خدا می‌گوید که باید آن فرد قصاص شود تا این فرد عبرتی برای دیگران شود و ما نباید در این زمینه فتوای بالاتر از خدا و پیامبر(ص) بدهیم.


لینک کوتاه : https://forgottensistan.ir/?p=9472

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰